Your browser does not support JavaScript!
ashidstudio

بهترین شرکت های طراحی وب سایت و سئو در ایران در سال 1402 از نظر های مختلفی قابل انتخاب و دسته بندی هستند. آشید استودیو به عنوان برترین شرکت طراحی وب و سئو از نگاه جشنواره وب و موبایل ایران با طراحی این صفحه تلاش نموده تا تمامی شرکت هایی فعال در زمینه طراحی وب سایت و سئو را با دو شاخصه اصلی قرار گیری در صفحه نخست گوگل و  همچنین برندگان جشنواره وب و موبایل ایران ( iwmf.ir ) را در یک قاب به تصویر بکشد.
در ادامه نیز شما میتوانید در جهت آشنایی با هر شرکت به صورت جداگانه متن کوتاهی در رابطه با معرفی شرکت، برترین پروژه های ایشان، برخی از افتخارات و موفقیت های کسب شده شرکت ، خدمات قابل ارائه، آدرس وب سایت و شیوه های برقراری ارتباط را مشاهده نموده و با رای دهی و اعلام نظر خود به صورت متنی، تجربه همکاری و یا نظر خودرا با بازدیدکنندگان آتی به نمایش بگذارید.

نکته مهم : لیست ذیل  بر اساس دو شاخص ذکر شده در متن فوق تهیه شده و آشید استودیو در چیدمان لیست زیر به صورت تصادفی ( Random ) عمل نموده است.

ویژگی های شرکت طراحی سایت


 شرکت های طراحی سایت به دو دسته کلی تقسیم میشوند:

•    شرکت هایی با دید کلی نرم افزاری و تولید وب سایت طبق درخواست های اعلامی کارفرما
•    شرکت هایی با دید کلی مدیریتی و تولید وب سایت طبق نیاز بازار و بررسی طبقه بندی شده مشتریان مد نظر کارفرما
برای اینکه بخواهیم ویژگی های شرکت طراحی سایت را بررسی کنیم با در نظر گرفتن دسته بندی فوق میتوانیم شاخص هایی را در جهت طبقه بندی این نوع شرکت ها برای انتخاب هرچه بهتر بهترین شرکت های طراحی سایت در نظر بگیرم.

•    اصل صداقت:
یکی از مهمترین ویژگی های شرکت طراحی سایت رعایت اصل صداقت در تمامی ابعاد آن است. بدیهی است بهترین شرکت طراحی سایت هم اگر باشید اما در راستای ارتباط با کارفرما و دیگر مشتریان رعایت اصول اخلاقی و شیوه برخوردی صحیح را نداشته باشید، داشتن مزایای دیگر را به شدت کمرنگ کرده و از درجه اعتبار ساقط می نماید.
غیر رسمی: پیشنهاد میشود از لیست مشتریان ارائه شده در وب سایت و یا شبکه اجتماعی آن شرکت، با کارفرمایان قبلی آن شرکت در ارتباط شوید و موارد این چنینی و یا حتی موارد بعدی که در این مقاله ذکر می شود را جویا شوید.

•    خوش قولی و زمان شناسی 
ویژگی خوش قولی و زمان شناس بودن از مهمترین دلایل انتخاب یک شرکت به عنوان بهترین شرکت طراحی وب سایت به شمار می آید و این مورد کاملا قابل تامل است که یک طراحی وب سایت وابسته به منابع خود یعنی نیروی انسانی می باشد و هر نیروی انسانی نهایتا ساعتی محدود در روز مشغول به کار و انجام پروژه است. از جمله وظایف مدیریت یک مجموعه، مدیریت منابع و قبول انجام پروژه ها در بهترین حالت ممکن و کوتاه ترین زمان قابل انجام است. 
غیر رسمی: پیشنهاد میشود در زمان ثبت سفارش برای انجام یک پروژه هیچگاه از لحاظ زمانی فشار روی کارگزار یا همان شرکت طراحی وب سایت مد نظر خود نیاورید. بلکه با درخواست فورس کردن پروژه و پرداخت هزینه اضافه شده سعی در مدیریت خروجی نهایی و عدم لطمه به کیفیت پروژه داشته باشد. در این حالت نیروهای انسانی آن پروژه با علاقه پلتفرم شما در با سرعت بیشتری پیش خواهند برد. ( بدیهی است تمامی موارد این مقاله در راستای صداقت دو طرف در نظر گرفته می شود )

•    سابقه کار مشابه
بهترین شرکت های طراحی وب سایت ایران را می توان در دسته بندی های مختلفی از جمله موارد ذیل تقسیم بندی نمود :
-    توانایی طراحی گرافیکی ( UI ) خاص 
-    توانایی کد نویسی پیچیده 
-    توانایی طراحی داشبورد های مدیریتی و آماری
-    توانایی طراحی سایت سبک با سرعت بارگذاری فوق العاده
-    توانایی طراحی های پارالاکس و انیمیشنی 
-    توانایی طراحی فروشگاه های کالا
-    توانایی طراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل اختصاصی 
-    توانایی راه اندازی از ایده تا اجرای استارتاپ های نرم افزاری و دیجیتالی
-    و ...

زمانی که قصد ثبت سفارش و عقد قرارداد در راستای طراحی وب سایت یا اپلیکیشن حتی با بهترین شرکت های طراحی وب سایت و اپلیکیشن را دارید، بدیهی است که نمونه کارهای گذشته و مشابه از لحاظ شیوه اجرا میتواند در این مسیر بسیار برای شما کارآمد باشد. 
غیر رسمی : شرکت های طراحی وب سایت احتمال دارد در تمامی صنایع و یا رسته ها، نمونه کار مشابه از رقبای شما را نداشته باشند، این مورد به معنای عدم توان انجام برای طراحی وب سایت شما نخواهد بود. پیشنهاد میشود با جایگذاری ذهنی و مقایسه اهداف خود با توانمندی های آن شرکت در این راستا تصمیم بگیرد.

•    گواهی نامه های مرتبط و یا کسب رتبه در جشنواره ها و مسابقات
بهترین شرکت های طراحی وب سایت، علاوه بر انجام امور روتین قراردادی با کارفرما های خود، همواره نیم نگاهی به جشنواره های موجود در کشور در جهت ایجاد رقابت سالم همچنین کسب گواهی نامه های معتبر کشوری از مراجع ذی ربط دارند. قابل تامل است هر کدام از رتبه ها و یا گواهی نامه ها طی مراحل از لحاظ مراجع آن ساختار داوری شده و در حقیقت از فیلتر های موجود آن مجموعه عبور نمودند. این مورد می تواند اعتماد شما کارفرمای عزیز را برای رسیدن به بهترین شرکت های طراحی وب سایت بیش از پیش نماید. 

•    شیوه پاسخگویی و شفاف سازی
نکته دیگر بسیار مهم در راستای شناخت ویژگی های شرکت های طراحی سایت، چگونگی پاسخگویی آن شرکت در زمان شروع مذاکره و میزان شفاف سازی بندهای قرارداد و در خواست های طرفین در حین عقد قرارداد می باشد. 
غیر رسمی: زمانی که شما با دو یا چند شرکت طراحی وب سایت در تماس شوید، با مقایسه چگونگی قیمت دهی، توضیحات اعلامی هر مجموعه برای شیوه اجرا و پاسخ گویی به سوالات احتمالی همچنین ارتباط با مشتریان قبلی آن شرکت، میتوانید ریسک های احتمالی تصمیم خود را به شدت کاهش دهید.

•    عدم بررسی درخواست ها در ابتدای پروژه و تغییر قیمت به صورت یکباره
در طول زمان و در حین عقد قرارداد با شرکت های طراحی وب سایت دیده شده که الزامات و نیازهای کارفرما در ابتدای پروژه به طور کامل بررسی نشده است و در میانه انجام پروژه با مشخص شدن این درخواست ها قیمت پروژه تفاوت بسیار زیادی با روز اول پیدا میکند. در صد بسیار پایینی از فعالین این رسته این مورد را به روش خود در جهت عقد قرارداد تبدیل کرده اند که می بایست در رابطه با آن اقدامات لازم را صورت داد. 
غیر رسمی: بدیهی است که در بهترین حالت هم نمی توان تمامی ریزه کاری ها و جزئیات را بررسی نمود اما این نکته قابل تامل است که 90 درصد درخواست های شما به عنوان یک کارفرما تکراری بوده و بهترین شرکت های طراحی وب سایت دارای لیست هایی برای درک نیاز های شما به عنوان کارفرما هستند . شما میتواند با بررسی نمونه های مشابه خود در اینترنت و یا درخواست برای بنچمارکینگ ( بررسی نمونه های مشابه ) از سمت شرکت طراحی وب سایت، نیازهای احتمالی خود را در نظر گرفته و از میان آن ها گزینه های فعلی و گزینه های که در فازهای بعدی میخواهید به آن برسید را مشخص کنید. حرکت غیر اصولی و تحقیق نشده میتواند ریسک انجام یک سفارش حتی با بهترین شرکت طراحی وب سایت را نیز زیر سوال ببرد. 

•    انجام پروسه مرحله به مرحله و اخذ تایید
همانطور که تا کنون بررسی کردیم، بهترین شرکت های طراحی وب سایت دارای ویژگی هایی هستند که آن ها را از دیگر شرکت ها متمایز میکند. مورد دیگری که بسیار قابل تامل است، پروسه های اجرایی آن شرکت است. هر شرکت دارای یک UX اجرایی برای ورود و قرارداد یک پروژه است. این مورد میتواند کاملا متفاوت و خصوصی سازی شده باشد و هیچگونه استاندارد قطعی وجود ندارد. اما در این مسیر گزینه های قابل تاملی وجود دارد که می توان آن ها را بررسی نمود:
-    بنچمارکینگ ( بررسی نمونه های داخلی و خارجی در دو حالت UI و UX )
-    طراحی UX پروژه
-    طراحی UI پروژه
-    طراحی FrontEnd
-    طراحی BackEnd
-    طراحی ریسپانسیو و Mobile View برای سایز های استاندارد مختلف
-    رعایت موارد سئو ( SEO )
-    رعایت موارد امنیتی
-    بهبود نهایی سرعت و قدرت بارگذاری وب سایت در بهترین حالت ممکن
-    تحویل نهایی سیستم مدیریت محتوی 
تمامی موارد فوق را میتوان پس از انجام از کارفرما تایید گرفت و این مورد باعث می شود خروجی نهایی درصد بسیار زیادی با درخواست های مشتری یکسان سازی شود. 
غیر رسمی: 
همانگونه که گفتیم این مراحل الزام هر پروژه نیست، برای مثال پروژه های کوچک مرحله UX جداگانه اغلب نیاز ندارد و دو مرحله UX و UI با هم صورت میگیرد. اما داشتن یک استاندارد در شیوه انجام کار و تایید مرحله به مرحله شما را از ریسک شکست پروژه بسیار دور میکند و این مورد نکته اصلی است.

برای بررسی شرکت های برتر طراحی وب سایت و سئو سال 1402 لطفا بخش ذیل را مطالعه و در صورت علاقه به آن ها رای بدهید.

در صورت دلخواه، اگر خواستار اضافه شدن نام و یا تغییر اطلاعات شرکت خود در این لیست هستید روی دکمه زیر کلیک کنید
ثبت و یا تغییر اطلاعات شرکت خود در لیست بهترین شرکت های طراحی وب و سئو

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را درباره این مطلب یادداشت کنید
نظرات دیگران

نظرات دیگران
نظر میثم مختاری برای شرکت طراحی وب سایت و سئو آشید استودیو
۲۵ Esfand ۱۴۰۰
فکر میکردم جشنواره کامل پارتی بازی هست. واقعا از خود کار آشید استودیو و نمونه کارهاش لذت بردم . تبریک بهش از این همه خلاقیت
ادمین
۵ Amordaad ۱۴۰۱
از حسن نظرشما و توجهتون سپاسگزارم
نظر حمید باغی
۲۱ Khordaad ۱۴۰۱
اگر بخواهیم اسم شرکت ما نیز به لیست بهترین شرکت های طراحی وب سایت و سئو اضافه شود چه کاری باید انجام بدیم ؟
ادمین
۵ Amordaad ۱۴۰۱
سلام و عرض ادب ممنون از پیامتون این لیست همانطور که در متن ابتدایی اشاره کریم تشکیل شده از شرکت ها و وب سایت هایی هست که یا در جشنواره وب و موبایل رتبه آوردند و یا در سئو کلمات معتبر مرتبط با شرکت های طراحی وب سایت در صفحه نخست هستند . اگر شرکت یا وب سایت شما نیز در این ابعاد این دو قاعده پذیرفته میشود، با کمال خوشحالی به لیست فوق مانند دیگر عزیزان اضافه می شوید. در صورت وجود سوال بیشتر میتوانید با شماره 02125917328 داخلی 1 تماس بگیرید.
نظر رویا کریمی برای شرکت طراحی وب سایت و سئو آشید استودیو
۲۱ Khordaad ۱۴۰۱
کار های آشید استودیو رو واقعا پسندیدم بسیار خلاقانه و منحصر به فرد
ادمین
۵ Amordaad ۱۴۰۱
تشکر از نظر شما
نظر فاطمه بنی هاشمی برای شرکت طراحی وب سایت و سئو آشید استودیو
۲۱ Khordaad ۱۴۰۱
تلاش و خلاقیت شرکت آشید استودیو قابل تحسینه ،تبریک میگم به مدیریت مجموعه
ادمین
۵ Amordaad ۱۴۰۱
باعث افتخار هست.
نظر حمید فروهیده
۲۱ Khordaad ۱۴۰۱
از بهترین تیم های طراحی وب سایت ایران، واقعا از همکاری باهاشون راضی هستیم
ادمین
۱۰ Shahrivar ۱۴۰۱
از حسن انتخاب شما متشکریم.
نظر ماریا محلوجی برای شرکت طراحی وب سایت و سئو آشید استودیو
۲۹ Khordaad ۱۴۰۱
به شدت علاقمندم با شرکت شما کار کنم. از پروژه های گذشته تجربه های خیلی خوبی برام باقی مونده. امیدوارم پروژه جدید هم با بهترین اتفاقات پیش بره
ادمین
۱۰ Shahrivar ۱۴۰۱
از نظر گرم و صمیمی شما متشکریم، به امید همکاری های بیشتر
نظر لطفی برای شرکت طراحی وب سایت آئین گستر
۳۰ Aazar ۱۴۰۲
سلام من با شرکت آئین گستر همکاری داشتم. بسیار شرکت حرفه ای در زمینه طراحی سایت هستن. ممنون از شما
ادمین
۱ Bahman ۱۴۰۲
بسیار هم عالی
نظر امیر مسعود اجلالی
۲۵ Bahman ۱۴۰۲
برای طراحی وب سایت شرکتی که در کانادا ثبت کردم وب سایت نیاز دارم طراحی بشه
ادمین
۱۹ Ordibehesht ۱۴۰۳
پشتیبانی با شما در تماس می شود . تشکر