Your browser does not support JavaScript!
ashidstudio
ashidstudio
سئو

SEO یا مخفف Search Engine Optimization  عملیات هایی است که روی پلتفرم های تحت وب طراحی و اجرا میشود تا ربات های گوگل Crawl ها را مدیریت نموده و مانند یک دستیار اتوماتیک، وب سایت شما را برای گوگل تفسیر و تشریح نماید. سئو شامل چندین فاز است :

  • طراحی صحیح صفحات وب
  • اجرای کد های ویژه مخصوص سئو
  • سئو سازی محتوی برا اساس کلمات کلیدی
  • لینک سازی های داخلی و خارجی
  • شبکه های اجتماعی سئو شده

سئو یک کار ادامه دار و بلند مدت است. شما باید با استراتژی مناسب که متخصص سئو برای شما در نظر میگیرد . SEO On page ارتباط شما با خارج از پلتفرم و SEO Off Page ارتباط های داخلی پلتفرم خود را پایه ریزی کنید و با محتوی های سئو سازی شده کاربران و مشتریان خود را مدیریت کنید . سئو سازی محتوی بالغ بر 30 مورد نکاتی است که در مسیر مشاوره آشید به نویسندگان شما آموزش میدهد و یا اینکه خود آشید برای شما و با در نظر گرفتن خواسته های شما، سفارش محتوی داده و آن را در پلتفرم جایگذاری می نماید.

شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، لیندکین، توئیتر، فیس بوک نیز در این مسیر میتوانند بسیار تاثیر گذار بوده و در فروش نهایی محصول و یا خدمت شما موثر باشند . قواعد تولید محتوی برای هر کدام از این شبکه ها و یا خود وب سایت متفاوت است و مسیر ویژه ای که متخصص سئو برای شما در نظر میگیرد کاملا در کسب نتیجه تاثیر گذار است.

سئو در حقیقت یک الگوریتم چند وجهی و پیچیده است که توسط گوگل برای ایجاد رتبه اول تا آخر تمامی سایت های موجود در فضای مجازی است. این الگوریتم شفاف و روشن نبوده و متخصصین سئو با صحیح و خطا در طول زمان و راهنمایی های کلی صفحات منتصب به کارکنان گوگل این مسیر را طی می نمایند.

آشید پیشنهاد میکند که سایت خود در سه ماهه اول را برای سئو جدی بگیرید که این سه ماه ، برای کارفرما میتواند سه ماه طلایی باشد . پس از رنک گرفتن وب سایت، هرجای این جدول رقابتی باشید، برای رسیدن به پله های سعود باید تلاش را ادامه دهید. سئو همواره یک موضوع ادامه دار و بلند مدت است، شاخه ای از استراتژی جذب مشتریان و کاربرانی که در اینترنت دنبال اهداف خود هستند. نگاه های کوتاه مدت، تضمین رسیدن به صفحه اول در بازه های زمانی کوتاه مدت، قطعا از دو حالت خارج نیست :

  • پرداخت هزینه مستقیم به گوگل
  • روش های فیک و ناصحیح

روش اول بسیار خوب و پسندیده است در صورتی که روی وب سایت کارها و عملیات مناسب شکل گرفته باشد و این هزینه کرد، توجه گوگل را به ا افزایش میدهد، اما روش دوم در صورتی که پاسخگو هم باشد با تغییر رویه گوگل سریعا از صفحه اول سقوط کرده و بازگشت به شدت سخت تر و پر هزینه تری برای کارفرما خواهد داشت.

لطفا نظر خود را درباره این مطلب بنویسید