Your browser does not support JavaScript!
ashidstudio
مجتبی صفاری نژاد 28 Shahrivar

بیوگرافی مجتبی صفاری نژاد

مجتبی صفاری نژاد متولد دی ماه 1366 در کاشان بوده و تا مقطع کارشناسی خود را در رشته مهندسی الکترونیک در همین شهر مشغول به تحصیل بوده است.

او برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد. با تغییر رشته به مدیریت کارآفرینی، گرایش کسب و کارهای الکترونیکی E-business در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران مسیر شغلی و آینده خود را در جهت رسیدن به اهداف خود تغییر داده و با توجه به علاقه شخصی فراوان به تمامی موضوعات مرتبط با IT و فناوری اطلاعات، شروع به فعالیت های اقتصادی از سال 1383 در زمینه های مختلف و مرتبط به فناوری اطلاعات نموده است.

مجتبی صفاری نژاد از سال 1390 با تمرکز گرایی به دنبال طراحی تخصصی پلتفرم های پیچیده با گرافیک های خاص و کاربرپسند همچنین افزایش آگاهی از برند آشید استودیو، تمامی مسیر های جانبی را محدود کرده و سعی در ایجاد ساختاری چابک و توانمند در مسیر انجام نیازهای بازار همچنین اجرای نیاز های داخلی و شرکت های ذی نفع همکار و هم هدف خود نمود. در سال 1396 با بهره گیری از تخصص و تجربه کسب شده، شروع به فعالیت در زمینه استارتاپ های نوپا در زمینه شهری و گردشگری نمود و پس از اتمام مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد با حضور در دوره تخصصی موفق به اتمام دوره دکتری مدیریت کسب و کار حرفه ای ( DBA )، از دانشگاه دوره ارشد خود، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران شد.

تخصص مهندس مجتبی صفاری در زمینه Ebusiness و مدیریت محصول دیجیتال  ( Digital Product Manager  ) برای راه اندازی بخش مجازی و اینترنتی کسب و کارهای فیزیکی بوده و همواره در ابتدا به عنوان مشاور در زمینه چگونگی شروع، استراتژی راه اندازی کسب و کار و برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت در راستای توسعه رشد و بازاریابی همواره در کنار کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ بوده و در این راستا با خوش نامی توانسته است با برند آشید استودیو به عنوان :

  • 5 شرکت برتر طراحی وب و سئو در سال 1399- 1400
  • برترین شرکت طراحی وب و سئو کشور در سال 1400 - 1401

در جشنواره وب و موبایل ایران ( https://iwmf.ir ) شناخته شود. در کنار تخصص اصلی مهندس مجتبی صفاری به عنوان ایشان در زمینه های زیر نیز دانست.

  • توسعه کسب و کارهای اینترنتی Ebusiness
  • مدیریت تیمی و کار گروهی
  • طراحی UX ( User Expreince )  سیستم های پیچیده و چند وجهی
  • مدیریت و راه اندازی سرور مجازی بر بستر لینوکس
  • مدیر محصول دیجیتال

 

584
تگ ها : #مجتبی صفاری نژاد

لطفا نظر خود را درباره این مطلب بنویسید