Your browser does not support JavaScript!
ashidstudio
داشبورد آماری 30 Aabaan

زمانی که شما در رابطه با طراحی سایت و یا طراحی پورتال خود زحمت های فراوان کشیده اید، بسیار مهم و ارزشمند است  که محیطی مدیریتی در اختیار داشته باشید تا تغییرات کل پلتفرم خود را بتوانید در یک یا چند صفحه خلاصه و کوتاه مشاهده کنید . طراحی داشبورد آماری محیطی اختصاصی است که مخصوص کارفرما طراحی شده و در آن بخش های مختلف کسب و کار او به صورت آماری و یا گزارش های متنوع در اختیار او گذاشته می شود . آمارهایی و نمودارهایی چون :
• تعداد کاربران
• تعداد مطالب یا محصولات
• تعداد بازدیدکنندگان
• پر بیننده ترین صفحه مطلب یا محصول
• پر کامنت ترین صفحه مطلب یا محصول
• واریزی های مالی
• تفکیک بازدید و یا خرید روی نقشه ایران یا جهان
•  و....
همانطور که در تصویر نیز مشاهده میکنید .این آمار ها به صورت نموداری و خط سیر آماری می باشد که به صورت پیش فرض هفتگی می باشد. با ابزار تنظیم تاریخ میتوانید تاریخ دلخواه را انتخاب و در بازه آن تاریخ تمامی آمار به جزئیات تغییر میکند.
بدیهی است که هر کدام از یک کسب و کارها گزینه های مد نظر خود را در داشبورد نیاز دارند . برای مثال میتوان بخش هایی همچون نظارت بر نیروی انسانی، دپارتمان های مختلف شرکت مانند پشتیبانی، دلیوری و .... نیز میتواند با توجه به فعالیت هایی که در بستر پلتفرم انجام میدهند آمار گیری شوند. و دو  یا چند صفحه به طور مجزا بررسی شوند.
آمار های قرار داده شده در داشبورد آشید استودیو، فعالیت های گذشته می باشد و این مورد که بعد از تاریخ امروز ادیت هایی را صورت دهیم ، پس به طور طبیعی نمیتواند، موارد ادیت شده در آمار ها ثبت گردد. این نکته در بسیاری از پلتفرم ها باعث ایجاد خطا و مسئله در تصمیم گیری می باشد.
رزرو وقت
 طراحی وب سایت رزرواسیون یکی از زمان گیر ترین امکاناتی که در فرایند طراحی پورتال و طراحی سایت های حرفه ای، نیاز کارفرما می باشد . طراحی وب سایت رزرواسیون آنلاین در اشکال مختلفی در بازار نیاز است همانند :
· طراحی سایت رزرو هتل
در این مدل طراحی هدف طراحی و ساخت پلتفرمی برای هتل ها ی باشد که جدای از معرفی هتل، بررسی امکانات هتل، این امکان را برای مسافران هتل محیا سازد تا بتوانند اتاق و یا دیگر امکانات هتل را از پیش رزرو کرده و بدون مراجعه از طریق پرداخت درگاه بانکی، از این بخش سفر خود مطمئن شوند .
· طراحی وب سایت رزرو بلیط هواپیما
طراحی وب سایت رزرو بلیط هواپیما و طراحی سایت رزرو هتل، نیز عملکرد مشابهی دارد که این بخش می تواند با پیچیدگی های بیشتری نیز روبرو شود. اطلاع رسانی از زمان پروازها، خرید و هماهنگی با ساختار هر شرکت هواپیمایی از الزامات این بخش می باشد. مشاوره برای یک خرید خوب، امکان سرچ در زمان رزرو بلیط هواپیما از نیازهای اصلی این سیستم است. با توجه به فعالیت معادل وب سایت های رزرو بلیط هواپیما ، کسب و کارهای جدید در این شاخه می بایست دارای مزایای رقابتی بسیار خوبی در این زمینه باشند تا بتوانند برای خود سهم بازاری از رزرو بلیط هواپیما کسب نمایند.
· طراحی وب سایت رزرواسیون برای پزشکان و مشاوران
· پزشکان و مشاوران در نگاه اول یک ساختار یکسان برای رزرو مشتریان خود نیاز دارند ، اما در عمل هر گام از بخش های پزشکی مانند، پزشک عمومی، دندان پزشک، پوست مو و زیبایی ( لیزر موهای زائد ) اطفال و یا روانشناسان، روان پزشکان هر کدام برای سایت رزرواسیون خود نیاز به بخش های تخصصی خود دارد و یک سیستم عمومی به هیچ عنوان پاسخگوی نیازهای اساسی آن ها نمی باشد. در جهت طراحی وب سایت رزرواسیون میتوانید به تماس با ما، مراجعه و درخواست خود را برای آشید استودیو ارسال کنید و کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به طراحی پتلفرم رزرواسیون خود داشته باشد .

 

2869
تگ ها : #داشبورد#داشبورد مدیریت

لطفا نظر خود را درباره این مطلب بنویسید